Actueel weer Westland (Naaldwijk)
Laatste update: 2026-05-17 om 07:15 uur
| Temperatuur | 10.4 °C |
| Neerslag | 7.8 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 7.0 km/u uit ZZW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1009.2 hPa |
| Barometer trend | Stabiel |
| Maximale windsnelheid | 27.9 km/u om 06:09 u |
| Minimum temp. | 10.0 °C om 00:35 u |
| Maximum temp. | 10.8 °C om 00:00 u |
| Windchill | 9.4 °C |
| Hitte index | 10.6 °C |
| Dauwpunt | 9.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 92.6 % |
| Zonnestraling | 18.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 18.0 W/m2 om 07:14 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:44 u |
| Zon onder | 21:35 u |